ארוחות עסקיות בחיפה - פאב הדיוק

תפריט אוכל

 

  menu2016

ארוחות עסקיות בחיפה

רוצים לערוך דיון אודות עתיד העסק שלכם באווירה נעימה יותר מאשר זו השוררת במשרדכם? סתם מעוניינים לשבת לאכול עם משפחה או חברים, במקום בו תוכלו לקבל תמורה ראויה לכספכם? בדיוק בשביל מצבים כאלו המציאו את הארוחות העסקיות.

נכנסתם למסעדה וראיתם אפשרות לארוחה עסקית. מה זה אומר?
כמעט בכל מסעדה, תוכלו למצוא בתפריט המוגש לכם את האפשרות הנקראת ארוחה עסקית. נשאלה השאלה מה ההבדל בינה, לבין כל שאר המנות המוצעות? ובכן מבחינת המאכלים עצמם, אין לרוב הבדל. ארוחות עסקיות בחיפה, כמו בכל מקום אחר, יכללו את המנות המוצעות ממילא בתפריט המסעדה בה התיישבתם. יחד עם זאת, יתבטא השוני במחיר ובתמורה אשר תקבלו בעבורו. אם תבחרו באופציה העסקית, בעד סכום כסף שבדרך כלל היה מקנה לכם את הזכות למנה עיקרית, ואולי מעט מעבר, תוכלו לקבל הן מנה ראשונה, הן מנה עיקרית והן שתייה לבקשתכם. מובן שמבנה הארוחה העסקית, כל הכלול בה ומחירה, משתנים ממסעדה למסעדה, אך העיקרון זהה.

ארוחות עסקיות בחיפה לא מוגבלות לצרכים עסקיים בלבד
אתם לא חייבים להיות עם הקולגות לעבודה, או לשוחח עליה, בכדי לרכוש את הזכאות להזמין ארוחה עסקית במסעדה כזו או אחרת. יהיה באפשרותכם להזמינה גם אם תגיעו אליה מלווים בבני זוג, חברים או משפחה, וגם אם במשך כל שיחתכם לא תוזכר אפילו, המילה "עבודה". השם שניתן לארוחות אלו לא מעיד על אופי הלקוחות הזכאים להם. מה שכן תיאלצו לעשות בכדי לקבלן (מלבד לבקש אותן מהמלצר), הוא להגיע למסעדה בה חשקה נפשכם בשעות מסוימות. האפשרות להזמין ארוחות עסקיות בחיפה ובמקומות אחרים, תהיה בדרך כלל מוגבלת לשעות ספציפיות. לרוב יהיה מדובר בשעות הצהריים המוקדמות, עד שעות אחר הצהריים. החלק בתפריט המסעדה אשר מציע ארוחות מסוג זה, יפרט גם את טווח השעות הרלוונטי עבורם.

באילו מסעדות בחיפה ניתן למצוא ארוחות עסקיות?
רשימת בתי העסק הקולינאריים המציעים ארוחות עסקיות בחיפה ארוכה כמעט כמו רשימת המסעדות והפאבים הקיימים בה. לפחות בר מסעדה אחד שניתן לתת כדוגמה לעסק המציע ארוחות מסוג זה, נקרא The Duke – Irish Bar and Kitchen. בזה האחרון, כמו גם במקומות האחרים, תוכלו לברר אודות אפשרות הארוחה העסקית בטלפון, או באתר האינטרנט של בית העסק.